צוות המרכז הוטרינרי

                                                                                                                                                                                      דוקטור בן ליפשיץ , רופא וטרינר ומנהל המרכז הוטרינרי

דוקטור בן ליפשיץ סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, מיסודה של האוניברסיטה העברית בירושלים, מחזור 2006.

 

במהלך לימודיו, עבד במעבדת בית החולים, בה רכש מיומנויות בהכנת משטחים מיקרוסקופיים ואיבחון משטחי דם, ביצוע בדיקות דם שונות ופירושם וכלים נוספים אשר משמשים אותו לעבודה מקצועית עד היום.

לקראת סוף לימודיו, הגיש ד"ר בן ליפשיץ עבודת גמר בנושא דלקות אזניים בכלבים. תחום רפואת העור, דרמטולוגיה, תחום שדורש לא מעט אורח רוח, קרוב מאוד לליבו ועל פני השנים, הצליח דוקטור בן להתגבר על מקרי אלרגיה קשים ומקרי עור נוספים.

על רקע לימודיו במרכז הרפואי המוביל בישראל, יצר דוקטור בן קשר מקצועי עם המומחים המובילים בכל תחומי הרפואה של חיות המחמד, החל מרפואת חיות אקזוטיות, דרך מומחי אורתופדיה וכלה במומחי לב ועיניים. קשרים אלו מאפשרים לתת ללקוחות המרכז הוטרינרי את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר שניתן.

עם סיום לימודיו, עבד במספר מרכזים רפואיים מובילים במרכז הארץ בתחומי הרפואה הפנימית והכירורגיה עד שהחליט לעבור עם משפחתו לאזור הצפון בקיץ 2010. לאחר שחווה את השטח בטיפול בחיות מחמד בבתי הלקוחות, החליט שיש צורך לפתוח מרכז וטרינרי במיקום אשר יתאים לתושבי כרמיאל, משגב והגליל העליון.

המרכז הוטרינרי לטיפול בחיות מחמד בניהולו נפתח במאי 2011 במרכז ביג כרמיאל.

בנו הבכור של דוקטור בן הוא קוקו, חתול שחור לבן, חסר מעצורים ואשכים. בתו השנייה היא פוקה הכלבה, או בשמה המלא, פוקה ואל תעיזו ללכת מאחוריה. אחריהם הצטרפו לעולם אליאור, נוגה, שחר והילה, ארבעת ילדיו הצעירים, שבעזרת אמם המסורה והוטרינר המסייע, גדלים בסביבה חייתית אך תומכת…

קורל ויסברוד, סייעת רפואית וניהול לקוחות

מהצד השני של השפורפרת תוכלו למצוא את האוזן הקשבת והקול הנעים של קורל שתדאג לתזכר אתכם להגעה לתורים ולחיסונים, תשאל לשלום בעלי החיים שלכם וגם תעדכן אתכם בחדשות המרפאה.

קורל היא אמא מסורה ללולי, כלבת הפינצ'ר המעורבת שלה שמצטרפת אליה באופן קבוע לביקורי התנדבות בבתי אבות בכרמיאל.

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב